top of page
joyfulboxes-backgroud.jpeg

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?

www.thejoyfulboxes.com sitemizden  beğendiğiniz kutuya tıklayın ve sipariş ver butonuna tıklayın. Ayrıca Instagram sayfamızdan DM'den sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme ve eft havale ile ödeme için instagram üzerinden siparişinizi alıyoruz

Kapıda Ödeme Var mı?

Kapıda ödememiz mevcuttur. Kapıda Nakit ya da kredi kartıyla ödeme için instagram DM'den sipariş vermeniz gerekmektedir.

Siparişim Ne Zaman Ulaşır?

Sipariş verdikten sonra 2 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Teslimat yeri İstanbul ise kargoya verildikten 1 iş günü sonrası, değil ise 2 iş günü sonrası elinizde olur. Öncelikli teslimat için instagram DM'den sipariş vermeden önce bize ulaşınız.

İleri Tarihli Teslimat Var mı?

Sevdiklerinizin özel gününü unutmayın! Kutunuzu seçin istediğiniz tarihte gönderimini sağlayalım.
Konuyla alakalı siparişinizden önce mutlaka instagram DM'den bizimle iletişime geçin

Kargom Kırık Gelir mi?

Kargonuzda herhangi bir sorun yaşamamanız adına özel bir paketleme sistemimiz bulunmaktadır. Ancak buna rağmen herhangi bir kırılma durumunda anında yenisini iletmekteyiz.

Kendi Kutumu Tasarlayabilir miyim? Kutuda Değişiklik Yapabilir miyim?

Evet tabiki! Diğer kutularda beğendiğiniz ürünleri ya da el yapımı çikolatalarımızı, sabunlarımızı, filtre kahvelerimiz, çaylarımızı kutularınıza ekleyebilirsiniz. Konuyla alakalı Instagram DM'den bize mutlaka ulaşın.

Kutunun İçine Dilediğim Kartpostalı Ekleyebilir miyim? Not Yazıyor musunuz?

Sizin için özenle tasarladığımız kartpostallarımız mevcuttur. Doğum günü, yeni iş tebriği, teşekkürler, geçmiş olsun, sevgi, arkadaşlık konularında ki kartpostallarımızı kutularınıza ekleyebilirsiniz. Kartpostalların arkasına dilediğiniz notu yazabiliriz. Konuyla alakalı Instagram sayfamızdan bizimle lütfen iletişime geçin.

Özel Sipariş Alıyor musunuz?

İsteğinize özel siparişinizi oluşturabiliyoruz. Beğendiğiniz kitap, istediğiniz çikolata, içecek vs gibi ürünleri sizin için kutunuza ekleyebiliriz. Ayrıca Kurumsal sipariş ve etkinlikleriniz için yüksek sayıda kutularımızı hazırlayabiliyoruz. thejoyfulboxes@gmail.com yada instagram Dm'den bize ulaşabilirsiniz.

Kutuların İçinde Fiyat Yazıyor mu?

Kutularımızı dilerseniz hediye etmek istediğiniz kişinin teslimat adresine gönderebiliriz. Dolayısı ile kutularımızın hiç birinde fiyat bilgisi yer almamaktadır. Güvenle sipariş verebilirsiniz :)

Diğer tüm sorularınız, görüş ve önerileriniz için thejoyfulboxes@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

bottom of page